English|فارسي      امروز: يکشنبه ٠٥ بهمن ١٣٩٩


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت و دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه

کمک یک میلیارد و ششصد میلیون ریالی بانوی خیّر برای تکمیل ساختمان خیّرساز دیالیز ارومیه

سرکار حاجیه خانم فاطمه صفائی نوری از بانوان فرهیخته و از خانواده ای خیّر پرور در اقدامی نیک یکصد و شصت میلیون تومان برای تکمیل ساختمان دیالیز ارومیه اهداء نمود .

سرکار حاجیه خانم فاطمه صفائی نوری از بانوان فرهیخته و از خانواده ای خیّر پرور در اقدامی نیک یکصد و شصت میلیون تومان در دی ماه 1399برای تکمیل ساختمان دیالیز ارومیه بعنوان بزرگ‌ترین پروژه خیّرساز در حال احداث حوزه سلامت آذربایجان غربی اهداء نمود .

بعضی از انسان ها آنقدر صاف و پاک هستند که حتی وصفشان هم روحت را صیقل می دهد ، گاهی در دل به آنها سخت غبطه می خوریم . انسان هایی که در همان فرصت های زندگی که در اختیار دارند برای همه مفید هستند.

یکی از همین انسان های مهربان سرکار خانم فاطمه صفائی نوری بانوی خیّری هستند که برای تکمیل ساختمان خیّر ساز دیالیز ارومیه ، مبلغ 160 میلیون تومان بحساب مجمع خیّرین سلامت استان آذربایجان غربی برای تکمیل ساختمان دیالیز واریز نمودند تا یک بار دیگر ثابت گردد قلب های مهربان ماندگارند .

گفتنی است در حال حاضر پروژه خیرساز دیالیز بیمارستان آیت الله طالقانی ارومیه بعنوان بزرگترین پروژه خیریه سلامت در استان در حال تکمیل می باشد و با آرزوی قبولی این اندیشه و اقدام نیکوکارانه ایشان ، خیّرین ارجمند برای تکمیل این پروژه فاخر کمک هایشان را به شماره کارت :

6037691980021919

بنام مجمع خیّرین سلامت آذربایجان غربی واریز نمایند.

 


١٠:١٣ - 1399/10/11    /    شماره : ٣٤٨٦٦    /    تعداد نمایش : ٣٦خروج