English|فارسي      امروز: شنبه ٢٤ آذر ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش مسئول روابط عمومی معاونت امور اجتماعی دانشگاه

دکتر حمیصی : خیرین سلامت 220 میلیاردریال در دوسال گذشته در حوزه سلامت مشارکت داشته اند

در جلسه هیأت مدیره مجمع خیرین سلامت آذربایجان غربی که 18 مهر ماه با حضور ریاست دانشگاه و اعضای هیأت مدیره برگزار شد ، دکتر آقازاده رئیس دانشگاه با تشکر از هماهنگی و اقدامات اعضای هیأت مدیره گفت: در بحث سلامت در چند سال گذشته با حمایت های استانداران فعلی و قبلی ، فرمانداران ، شهرداران، شورای شهر و خیرین سلامت و همچنین تلاش مدیران و همکاران دانشگاه شاهد یک حرکت جهادی در عرصه سلامت و ارتقای شاخص های بهداشتی درمانی در آذربایجان غربی بودیم و بخصوص شرکتهای خدمت رسان مانند آب، برق وگاز همکاری شایسته ای با دانشگاه داشتند و هم اکنون  این وضعیت بهتر سلامت استان در گزارشات وزارت و سطح کشور مشهود است .


دکتر آقازاده با بیان نقش ارزشمند خیرین در پروژه های اهدایی، کمک به بیماران و اهدای تجهیزات پزشکی گفت:خیرین بجز دانشگاه در عرصه سلامت نظیر بیمارستان خیریه امید و یا کمک های خیرین برای درمان بیماران در سازمانهای مردم نهاد مانند سرطانی، کلیوی، هموفیلی و تالاسمی اقدامات ارزشمندی را شاهد  هستیم. ایشان در نهایت تصریح کرد: در حال حاضر انتظارات از خیرین در تکمیل بیمارستان تخصصی زنان ارومیه و تهیه و تامین دارو می باشد.


در ادامه دکتر عبدالمجید حمیصی با تقدیر از اعضای هیأت مدیره ،ریاست دانشگاه ، شورای خیرین در 16 شهرستان و خیرین سلامت و با ارائه گزارشی از اقدامات مجمع خیرین سلامت استان در سه سال گذشته گفت:خیرین سلامت در دو سال  اخیر بیش از 22 میلیارد تومان در کمک به حوزه سلامت دانشگاه مشارکت و همکاری ارزشمندی داشته اند و در حال حاضر تعدادی از پروژه های خیرین در دست اقدام می باشد  و از جمله در سلماس، ارومیه، بوکان و نقده پروژه های خیرین در دست اقدام بوده و ضمن اینکه عقد تفاهم نامه با یکی از خیرین بوکانی که تعهد احداث مجمتع آموزشی عالی سلامت بوکان را دارند در مراحل نهایی است. دکتر حمیصی در نهایت درخواست کرد از ظرفیت مدیریتی سایر اعضای هیات مدیره بعنوان مدیر عامل در مجمع استفاده گردد.


در پایان این جلسه و پس از بیان پیشنهادات اعضای جلسه دکتر علی تقی زاده افشاری بعنوان مدیر عامل جدید مجمع انتخاب و از خدمات دکتر عبدالمجید حمیصی تقدیر بعمل آمد.


 


١٨:٣٩ - 1397/07/18    /    شماره : ٢٠٩٠١    /    تعداد نمایش : ١٥خروج