English|فارسي      امروز: شنبه ٢٤ آذر ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش مسئول روابط عمومی معاونت امور اجتماعی

شورای پیام رسان سلامت آذربایجان غربی به یکسالگی رسید

 

5 مهر ماه 1396 شورای پیام رسان سلامت آذربایجان غربی شروع به فعالیت نموده و دهمین جلسه این شورا در سالگرد تشکیل این شورا برگزار گردید.

 

سوم مهر ماه 1397 و همزمان با اولین سالگرد تشکیل شورای پیام رسان سلامت که توسط معاونت امور اجتماعی در 5 مهر ماه 1396 تشکیل شده است با حضور اعضای شورا در سالن جلسات معاونت امور اجتماعی برگزار گردید.

دکتر مهران میرزائی مدیر امور اجتماعی دانشگاه با تقدیر از یکسال تلاش اعضای شورا گفت: پس از 9 جلسه و تصویب ده ها مصوبه و اقدامات انجام شده ، باید شورا به سمت اقدامات اجرایی حرکت کند.

ایشان با بیان اینکه پیام های سلامتی ارزشمندی در این شورا مطرح و بررسی گردیده است ، افزود: برای اطلاع رسانی این پیام ها باید از تمام ظرفیت های درون و برون سازمانی بهره برداری گردد و بدنبال تعددشیوه های اطلاع رسانی برای اشاعه مناسب پیام ها در بین آحاد مردم بود.


دکتر علی افشانی رئیس شورای پیام رسان سلامت در این جلسه با بیان اقدامات انجام گرفته یکسال اخیر در این شورا و موفقیت آن در بین شورای پیام رسان سایر استان ها گفت: شورای پیام رسان سلامت امانت دار پیام های سلامت است.

ایشان با بیان اینکه مورد وثوق بودن ، صحت ، دقت و صحیح رساندن پیام از ویژگی های یک پیام رسان مطلوب است ، افزود: محتوای خوبی داریم و باید از شیوه های اطلاع رسانی نوین بهره برداری نماییم.

همچنین حجت فیروز بخت در این جلسه با بیان استقبال سایر ادارات و دستگاه های اجرایی از پیام های سلامتی ، بر گسترده نمودن اطلاع رسانی پیام های سلامتی تاکید کرد.


در این جلسه مقرر شد جلسه ای با حضور تمام روابط عمومی های ادارات و واحد های دانشگاه برای همکاری در اطلاع رسانی پیام های سلامت شورای پیام رسان انجام، محتوای کامل پیام ها تدوین و اطلاعات سخت افزاری نظیر تابلو های روان واحدهای تابعه و ادارات در این  شورا جمع بندی گردد.


 


٢٢:٥٢ - 1397/07/03    /    شماره : ٢٠٦٧٧    /    تعداد نمایش : ٥١خروج