English|فارسي      امروز: جمعه ٣١ شهريور ١٤٠٢


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی مدیریت سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی

مساعدت بالغ بر 4 میلیارد تومانی خیّرین بوکان در یک سال گذشته به عرصه سلامت

دکتر علی حسین زاده مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان گفت: از شهریور ماه سال گذشته تاکنون خیّران عرصه سلامت این شهرستان 3 میلیارد و 736 میلیون و 310 هزار تومان به عرصه سلامت کمک کردند.

دکتر علی حسین زاده در تاریخ 26 مرداد ماه سالجاری در خصوص کمک های خیرین سلامت شهرستان بوکان اظهار داشت: در حوزه تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی برای بیمارستان و مرکز بهداشت در یک سال گذشته یک میلیارد و 331 میلیون و 810 هزار تومان توسط خیرین سلامت اهداء شده است.

وی با بیان اینکه در این مدت در حوزه تامین دارو 68 قلم دارو به ارزش 53 میلیون تومان کمک شده است، افزود: در بخش خرید بسته های حمایتی برای بیماران خاص خیران 10 میلیون تومان برای خرید بسته های حمایتی کمک کردند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان از اهدای سه قطعه زمین توسط خیران در روستای حصار، ترکمانکندی و میدان دواب در یک سال گذشته خبرداد و خاطر نشان کرد: مجموع مبالغ اهدایی زمین توسط خیران بالغ بر 2 میلیارد و 300 میلیون تومان بوده است.

وی در خصوص تامین مصالح ساختمانی توسط خیران شهرستان ادامه داد: در حوزه تامین مصالح ساختمانی یک هزار بلوک سیمانی به ارزش 10 میلیون تومان به مرکز بهداشت بوکان اهداء شده است.

دکتر حسین زاده در خصوص تجهیزات وسایل ارتباطات، افزود: خیران 20 دستگاه مودم و 30 عدد سیم کارت اعتباری سازمانی به ارزش 31 میلیون و 500 هزار تومان به این عرصه اختصاص یافته است.


٠٩:٣٧ - 1402/05/31    /    شماره : ٥٥٦٤٣    /    تعداد نمایش : ١١خروج