برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
  • 1403/03/22 - 10:25
  • - تعداد بازدید: 47
  • - تعداد بازدیدکننده: 40
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
  • /Z3v8
به گزارش روابط عمومی مدیریت سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه

امضای تفاهم نامه احداث ساختمان مرکز تصویربرداری و MRI به همت شورای خیرین سلامت شهرستان سردشت

در ابتدای  این مراسم مهندس خسرو علیزاده بابیان عملکرد خیرین در حوزه سلامت شهرستان گفت: خیرین بازوان توانمند حوزه سلامت طی سالهای اخیر بودند که درزمینه های خرید ملزومات، تجهیزات پزشکی و حتی احداث ساختمان دیالیز بعنوان یکی از بزرگترین پروژه های خیر ساز در سطح استان تلاشی ارزشمند داشته و دارند.
 
در ادامه عطااله محمودی رئیس شورای خیرین سلامت شهرستان سردشت ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شورای خیرین سلامت طی ۵ سال اخیر اظهار داشت: ما مفتخریم که با مشارکت خیرین نیکوکار، گامی در جهت ارتقای سطح سلامت برای مردم شهرستان برداریم. و خاطر نشان کرد: احداث ساختمان تصویربرداری و بخصوص اMRI، دسترسی مردم این منطقه را به خدمات تصویربرداری پزشکی آسان‌تر و کم‌هزینه‌تر خواهد کرد و جان بسیاری از بیماران را نجات خواهد داد.
 
دکتر رضایی ترکمانی مدیر سازمانهای مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی استان در این جلسه ضمن تحسین اقدام خداپسندانه شورای خیرین سلامت شهرستان گفت: شورای خیرین سلامت سردشت طی این چند سال با عملکرد منحصربفرد جزو شهرستانهای پیشرو در جذب منابع از سوی خیرین جهت تکمیل و تجهیز نیازمندیهای حوزه سلامت شهرستان بوده که امروز نیز شاهد اقدام خیرخواهانه و خداپسندانه در امر احداث یکی دیگر از نیازمندیهای حوزه سلامت شهرستان هستیم که امید میرود با پایان عملیات احداث آن شاهدتجهیز و بهره برداری در جهت ارائه خدمات به نیازمندان در این حوزه باشیم.
 
در پایان این مراسم تفاهم‌نامه احداث ساختمان تصویربرداری و ام آر آی توسط شورای خیرین سلامت شهرستان سردشت، نائب رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین استان، مدیر سازمانهای مردم نهاد وخیرین سلامت استان و مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سردشت به امضا رسید.
 
شایان ذکراست قبل از برگزاری مراسم بصورت میدانی از پروژه در حال احداث ساختمان خیر ساز دیالیز، دستگاه ماموگرافی مستقر در بیمارستان که توسط شورای خیرین سلامت خریداری شده و محل جانمایی احداث ساختمان خیر ساز تصویربرداری و MRI با حضور هیئت مدیره مجمع خیرین استان، مدیر سازمانهای مردم نهاد وخیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی استان، رئیس و جمعی از اعضای شورای خیرین سلامت شهرستان سردشت و جمعی از متولیان سلامت شهرستان بازدید شد.  
گفتنی است ساختمان تصویربرداری و MRI در مساحت ۶۰۰ مترمربع  با اعتبار اولیه برآورد شده ۲۰۰ میلیارد ریال توسط شورای خیرین سلامت شهرستان احداث میشود.

 

 

 

 

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 7185
کلمات کلیدی
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

تنظیمات قالب